Manuela lampa sufitowa plafon ażurowy 40cm 1xE27 czarny szary lub biały Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Manuela, styl vintage, ażur wykonany z metalu, ma średnicę 40cm i wysokość 23cm.
Ten plafon firmy Lucide, to rzadko występująca lampa druciana przylegająca do sufitu. To oświetlenie dla osób, które nie chcą przesłaniać źródła światła kloszem, ale nie chcą także mieć pod sufitem gołej żarówki. Dodatkowo włączona lampa tworzy piękny deseń na suficie. Zalecane źródło światła: 1xE27 LED.
Plafon jest dostępny w kolorze białym, szarym. czarnymi ciemno-zielonym.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 40 cm; wys. 23 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 1,9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |