Marco szklana lampa wisząca loft 28 cm Lamkur
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marco to seria urzekających lamp idealnie wpisujących się w styl vintage lub industrialny. Szklany bezbarwny klosz ma średnicę 28 cm i wysokość lampy to 15 cm, a długość całego zwisu to maksymalnie 112 cm.
Lampa jest przystosowana do żarówki E27 na dużym gwincie. W zależności od pomieszczenia, które lampa ma oświetlać można dobrać filamentową żarówkę vintage, nowoczesną białą kulę LED, a nawet kolorową żarówkę LED RGB.
Polska firma oświetleniowa Lamkur ma w swojej ofercie lampy Marco z wykończeniem w trzech kolorach:
- chrom,
- patyna,
- miedź.
Oprawy Marco są w całości wykonane w Polsce.
Dane techniczne
| wymiary | średnica klosza 28 cm; wysokość lampy 112 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 28 cm; wysokość 15 cm |
| wymiary oprawy | szer. cm; wys. cm |
| waga | 1,2 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |