Maya designerski szklano złoty kinkiet LED Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina lamp Maya to kolejne oprawy marki Maytoni, które zostały docenione i nagrodzone, tym razem Gold Winner przyznana w kwietniu tego roku przez międzynarodowe jury Muse Design Awards. Inspiracją lamp Maya jest kultura i biżuteria dawnych ludów Ameryki Południowej, a w szczególności naszyjniki o magicznym kształcie półksiężyca.
Kinkiet Maya ma szerokość 32 cm, odstaje od ściany na 14 cm, a jego wysokość 131 cm można zmniejszyć nawet do 50 cm. Lampa ma wbudowane źródło LED o barwie białej cieplej 3000K, którego światło jest pięknie rozpraszane przez teksturowaną powierzchnię szkła, tworząc spektakularne odblaski.
Metalowe elementy, w tym cylinder łączący przewody i okrągły element mocujący są wykonane z aluminium wykończonego w kolorze satynowego zlota.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 32 cm; wysokość 133 cm; głębokość 14 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, szkło |
| moc źródła światła | 10W |
| strumień świetlny | 350 lm |
| barwa światła: | neutralna 4000 K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 1,13 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |