Melba czarna lampa wisząca z miedzianymi elementami 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Melba wprowadzi do wnętrza trochę tajemniczej elegancji. Czarny abażur z miedzianym błyszczącym wnętrzem, ozdobna błyszcząca czarna kula i miedziana podsufitka to bardzo nastrojowe połączenie. Melba sprawdzi się w salonie lub sypialni, ale w jadalni lub nad wyspą kuchenną.
Abażur w kształcie walca ma średnicę 30 cm i wysokość 19 cm, długość całego zwisu to maksymalnie 100 cm. Lampa jest przystosowana do żarówki na dużym gwincie E27
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur |
| waga | 0,55 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |