Mia duża biała lampa wisząca w kształcie półkuli z żarówkami LED Mikante
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa MIA to minimalistyczny wzór zaprojektowany i wykonany przez polską markę Micante. MIA to jednolita bryła o miękkich krawędziach, mająca w sobie jednocześnie delikatność i moc. Duży klosz lampy jest odlany z mrozoodpornego polietylenu PE wyposażonego w filtr UV10, który przez 10000 godzin w pełnym słońcu zachowuje czystą biel oraz wytrzymałość pełną materiału.
Biały klosz lampy Mia równomiernie rozprasza Światło na całej swojej powierzchni, dzięki czemu światło jest przyjemne i nie razi nawet z bliskiej odległości.
Lampy Mia są produkowane w dwóch wielkościach:
- o średnicy 60 cm, wyposażone w jedną żarówkę LED E27,
- o średnicy 80 cm, wyposażone w trzy żarówkę LED E27.
Lampy zawierają żarówki, które są wymienne.
Klosz zawieszony jest na trzech linkach, przewód jest transparentny, a okrągła podsufitka biała.
Jeżeli zdecydują się Państwo na lampę MIA z kolorowym kablem, proszę opisać wybrany kolor w uwagach do zamówienia.
Jest możliwość zamówienia oprawy z dłuższym zawieszeniem.
Uwaga! Cena transportu lampy Mia 80 zostanie podana po podaniu adresu dostawy.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 lub 80 cm; wysokość 28 lub 38 cm |
| kabel | transparentny 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | LED E 27, 1 x 25W lub 4 x 10W |
| źródło światła | wymienne, w komplecie |
| materiał wykonania: | PE – mrozoodporny, z filtrem UV10 aluminium |
| waga | 5,6 lub 9,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |