Milano biały kinkiet lampka do czytania z przełącznikiem on/off LED 5W Holdbox
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niewielki kinkiet Milano z wbudowanym źródłem światła COB LED o mocy 5W i barwie ciepłej białej 3000K. Okrągła podstawa kinkietu ma 9 cm średnicy, a nastawna rurka ze źródłem światła ma długość 11,5 cm. Na podstawie znajduje się wygodny przełącznik w kolorze podstawy.
Milano najlepiej sprawdzi się przy łóżku jako lampka nocna i światło do czytania, zarówno w pokoju dorosłych, jak i u dzieci, a także w pokojach hotelowych.
Kinkiet jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym, swój wybór koloru proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | śred. podstawy 9 cm; |
| materiał wykonania: | metal |
| rodzaj źródła światła | LED COb |
| moc źródła światła | 5W |
| strumień świetlny | 430 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kraj producenta | Polska |