Mirasol lampa gabinetowa marmurowa podstawa mosiężny klosz Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mirasol oznacza po hiszpańsku „słonecznik”. Projektanci wybrali tę nazwę, ponieważ mosiężny klosz emanuje ciepłem i przytulnością. Marmurowa podstawa nadaje lampie klasy i charakteru.
Mirasol ma 36,5 cm wysokości, a mosiężny klosz ma średnicę 25 cm. Lampa jest przystosowana do trzech żarówek G9 o mocy 7W każda.
Lampa jest wyposażona w 180-centymetrowy kabel w tekstylnym oplocie, czarny lub biały, w zależności od modelu. Dzięki ściemniaczowi umieszczonemu na kablu można dokładnie kontrolować, jak jasny ma być Mirasol.
Lampa Mirasol jest wytwarzana w dwóch wariantach: z podstawą z czarnego lub białego marmuru. Jeżeli wybiorą Państwo lampę z białego marmuru, proszę to opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica klosza 25 cm; wysokość 36,5 cm |
| kabel | 180 cm z przełacznikiem i ściemniaczem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9, 7W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, marmur |
| waga | 4,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Belgia |