Mirror czarny kinkiet LED CCT do oświetlenia lustra IP44 Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawy mirror to nowatorskie rozwiązanie na rynku oświetlenia łazienkowego, łączy w sobie nowoczesny design, ekologię i rewelacyjne rozwiązanie funkcjonalne. Lampa do lustra Mirror, zapewnia bezcieniowe oświetlenie twarzy przy makijażu lub goleniu.
Jest to kinkiet, który montujemy do ściany lub bezpośrednio na lustrze (jeżeli są w nim wywiercone otwory). Lampę należy umieścić na takiej wysokości, aby użytkownicy mogli wygodnie skorzystać z lustra.
Lampa Mirror to po prostu cienkie czarne metalowe koło z taśmą LED w akrylowej powłoce. Koło ma 60 lub 90 cm średnicy, głębokość lampy to 16 cm. Lampa daje ciepłe białe światło 3000K o mocy 2100 lm lub 3000 lm.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 lub 90 cm; głębokość 16 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 35W lub 50 W |
| strumień świetlny | 2100 lm lub 3000 lm |
| barwa światła: | CCT 3000, 4000, 6000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |