Mito regulowany kinkiet z czarnym lub białym abażurem 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mito to doskonałe rozwiązanie w miejscu, gdzie jest mało miejsca na lampę do czytania. Przy niewielkim biurku, obok łóżka lub fotela lub nad stołem do majsterkowania, tam właśnie sprawdzi się lampa Mito.
Abażur o średnicy 22,5 cm jest umieszczony na wysięgniku harmonijkowym ze sklejki drewnianej. Metalowe elementy są wykończone w chromie. Abażur z tkaniny w kolorze białym lub czarnym - proszę opisać wybrany kolor w uwagach do zamówienia. A wyłącznik znajduje się na listwie mocującej lampę do ściany.
Kupując kinkiet Mito trzeba się wyposażyć w żarówkę E27 na dużym gwincie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 27 - 52 cm; wysokość 50 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, sklejka drewniana, abażur |
| wymiary klosza | średnica 22,5 cm; wysokość 18 cm |
| waga | 0,85 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |