Moderna designerska lampa drewniana LED na biurko Zuma Line
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korpus lampy Moderna został wykonany z naturalnego drewna ukazując jego piękną strukturę. Zaokrąglone kształty nadają lampie opływowe nowoczesne kształty. Lampa Moderna jest lampą biurkową do pracy i nauki, ale dzięki funkcji ściemniania, znakomicie sprawdzi się jako lampka nocna.
Moderna jest dość niewielka, ma wysokość 35 cm. Zintegrowane źródło światła ma moc 11 W, emituje strumień świetlny 700 lumenów o białej neutralnej barwie 4000K.
Jak każdy wyrób z naturalnego drewna, egzemplarze lampy Modern mogą nieznacznie różnić się kolorystyką i rysunkiem słojów od siebie i od lampy przedstawionej na zdjęciach.
Dane techniczne
| wymiary | 21 x 40 cm; wysokość 35 cm |
| materiał wykonania: | drewno, tworzywo sztuczne |
| moc źródła światła | 11 W |
| strumień świetlny | 700 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |