Modus minimalistyczna nowoczesna lampa wisząca 6xGX53 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy Modus to oświetlenie minimalistyczne i nowoczesne. Oszczędna forma i uniwersalny kolor, czarny lub biały, sprawiają, że oprawy Modus można zastosować nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także biurowych czy sklepowych.
Lampa wisząca Modus jest zaprojektowana na 6 źródeł światła LED na trzonku GX53. Takie żarówki łatwo dobrać w sklepie elektrycznym lub markecie budowlanym, są produkowane o mocy od 5 do 12 V, barwy białej ciepłej lub neutralnej. Tak więc można tak je dobrać, aby odpowiednio oświetlić pomieszczenie o różnej wielkości i wysokości.
Modus 6 ma szerokość 70 cm i wysokość 100cm. Lampę można skrócić w trakcie montażu oprawy.
W uwagach do zamówienia, proszę wpisać wybrany kolor lampy.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 70 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 6 x GX53 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 3,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |