Moka złoty sześciopłomienny żyrandol ze szklanymi kloszami Jupiter
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Moka to oryginalne połączenie szklanych i metalowych kloszy. Korpus lampy i 3 klosze są wykonane z metalu wykończonego w kolorze złoty mosiądz połysk. 3 klosze szklane, w kształcie kuli, są produkowane w trzech kolorach: białym matowym, bezbarwnym transparentnym i bursztynowym. Dzięki takiemu wyborowi, można wybrać wariant najlepiej pasujący do wnętrza, czy to bardziej klasycznego czy nowoczesnego.
Żyrandol ma szerokość 94 x 65 cm, wysokość lampy można określić nawet po montażu, gdyż jest wyposażone w teleskop umożliwiający ustawienie długości od 47 do 65 cm. Metalowe i szklane kulki mają gniazda na różne źródła światła: szklane klosze należy wyposażyć w żarówki LED na G9, natomiast metalowe złote główki są przystosowane do żarówek LED typu GU10. Prosimy pamiętać, aby zaopatrzyć się w żarówki o tej samej barwie, do wnętrz mieszkalnych radzimy wybrać barwę ciepłą 2700k lub 3000K.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 94 x 65 cm; wysokość 47-69 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9 LED + 3 x GU10 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 2,15 kg (brutto 3,85 kg) |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |