Monaco kinkiet glamour chrom lub złoto z kryształami 2xG9 MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Monaco to dobrze zrównoważone połączenie prostoty i elegancji. Podłużne kryształy z przezroczystego szkła rzucają refleksy i przyjemnie rozpraszają światło dwóch żarówek na trzonku G9. Monaco to forma pełna klasy, bogata, ale nie przesadzona. Znakomicie prezentuje się w wysmakowanych szykownych wnętrzach, takich, jak salon lub sypialnia. Lampy Monaco mogą także stać się wyposażeniem restauracji lub hotelowego lobby.
Kinkiet Monaco ma wysokość 19 cm, szerokość 18cm i głębokość 11 cm. Konstrukcja lampy jest wykonana z chromowanego metalu, podłużne wieloboczne kryształy są odlane z bezbarwnego szkła.
Dane techniczne
| wymiary | 18 x 13 cm; wysokość 19 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 2xG9 max. 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |