More czarny metalowy żyrandol 5 kloszy ze złotym wnętrzem Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Flagowy produkt polskiej marki Candellux z okładki katalogu master Colection. More to nowoczesna odsłona żyrandola. Głęboka czerń w połączeniu z przytłumionym złotem nada przestrzeni charakteru i elegancji. Lampa sprawdzi się zarówno w salonie nad stołem, jak i nad kuchenną wyspą. Proste w kształcie metalowe klosze będą łatwe do utrzymania w czystości.
More ma średnicę 65 cm, a wysokość żyrandola to 100 cm i można wyregulować przy montażu. Lampa jest przystosowana do 5 żarówek E27 na dużym gwincie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 65 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 5 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | śred. 15 cm; wys. 17 cm |
| waga | 2,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |