NIKO CZARNO-SREBRNA regulowana lampa biurkowa Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka NIKO K-MT-206 CZARNO-SREBRNA to propozycja oświetlenia biurkowego zarówno do pokojów młodzieżowych, jak domowego biura czy pracowni.
Lampka biurkowa NIKO została wyposażona w zintegrowane światło LED o mocy 420 lumenów co pozwala na dobre oświetlenie powierzchni do pracy i nauki. Dzięki wykorzystaniu technologii LED, lampa zużywa minimalną ilość energii, co przyczynia się do ochrony środowiska i korzystnie wpływa na domowy budżet. Ponadto lampki z ledowym źródłem światła emitują mniej ciepła niż tradycyjne żarówki, a więc są bezpieczniejsze w pokoju ucznia czy przedszkolaka.
NIKO CZARNO-SREBRNA ma możliwość regulacji temperatury barwowy światła w zakresie od 4000 do 6000 K , co pozwala stosować ją do różnych aktywności.
Polski producent Kaja oferuje lampki NIKO w trzech atrakcyjnych metalicznych kolorach:
- ponadczasowy czarno-srebrny,
- uroczy różowy,
- intensywny turkusowy.
Dane techniczne
| wymiary | 7 x 35 cm; wysokość 38 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 420 lm |
| barwa światła: | 4000 - 6000 K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | KAJA Alfred Olszewski, 16-070 Łyski, Białostocka 1B |