NIZZA czarna lampka biurkowa 35W 3000K Aviano
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UWAGA! DOSTĘPNE OSTATNIE SZTUKI - proszę sprawdzić dostępność przed zakupem!
Lampka biurkowa NIZZA to doskonałe rozwiązanie zarówno do pokoju młodzieżowego czy domowego biura, ale także do sypialni. Dzięki trzystopniowego dotykowego włącznika, lampka NIZZA może służyć do czytania, a także zapewni przyjemny, stonowany nastrój w sypialni czy w salonie, a także świetnie sprawdzi się jako nocna lampka w sypialni.
Oprawa NIZZO ma 35 cm wysokości, a podstaw ma średnicę 20 cm i ruchomą główkę. Jest wyposażona w źródło światła LED o mocy 10,5 watów, emitujące białe ciepłe światło 3000K o strumieniu 1100 lumenów. Producent, polska marka Aviano Lighting, udziela na swoje produkty pięcioletniej gwarancji.
Dane techniczne
| wymiary | 20 x 20 cm; wysokość 35 cm |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo |
| moc źródła światła | 10,5 W |
| strumień świetlny | 1100 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| Wyprodukowano | w Chinach |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | AVIANO LIGHTING Sp. z o.o., ul. E. Orzeszkowej 4, 86-032 Niemcz |