NORA III lampa wisząca ceramiczne klosze 3xE27 Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca NORA III ma trzy klosze wykonane z ceramiki, przypominające gliniane wazony czy dzbanki. Średnica kloszy to 17, 12 i 18 cm, zaś wysokość całej lampy to 120 cm. W trakcie montażu można zmniejszyć długość lampy lub rozmieszczenie poszczególnych kloszy. Lampa jest dostosowana do żarówek LED na dużym gwincie 15 W.
Lampy NORA III są produkowane w czterech kolorach: beż, biały, mocca i czarny. Każda wersja kolorystyczna ma metalową podsufitkę i tekstylne kable w odcieniu zbliżonym do koloru kloszy.
W uwagach do zamówienia proszę opisać wybrany kolor lampy NORA.
Producent, polska marka Sigma Lighting, ma w swojej ofercie również lampy NORA z jednym kloszem w kształcie dzbanka.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 41 cm cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika, metal |
| wymiary klosza | 17x24,5 cm; 12x27,5 cm; 18x 21,5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |