NORA kinkiet z ruchomym ramieniem czarny E14 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NORA to kinkiet wyposażony w przewód z przełącznikiem, zakończony wtyczką. Wyjątkowo wygodny w miejscu, gdzie nie ma wyjścia instalacji elektrycznej i kinkiet można zawiesić w pobliżu gniazdka elektrycznego. Tak więc doskonale sprawdzi się w sypialni albo pokoju młodzieżowym przy łóżku, w salonie lub gabinecie przy fotelu do czytania, a nawet nad małym stołem do pracy lub nauki. Nora ma obrotowe ramię i ruchomy klosz, co pozwala skierować światło dowolnym kierunku.
NORA jest dostosowana do żarówki na małym gwincie E14 o mocy 40W. Klosz Nory ma średnicę 22,5 cm, a cała lampa odstaje od ściany maksymalnie 30 cm.
Dane techniczne
| wymiary | 22,5 x 30 cm; wysokość ~10 cm |
| kabel | czarny z wtyczką i przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |