Nature Dark drewniana lampa wisząca 1xE27 Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nature Dark to lampy o pięknym miękkim kształcie kulistej rozety. Wykonane z naturalnego forniru bukowego mają kolor delikatnego brązu. Światło delikatnie prześwieca przez cieniutkie listewki tworząc w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój.
Lampy wpisują się w nurt ekologiczny, przypadną do gustu miłośnikiem stylu boho, skandynawskiego czy japandi.
Dostępne są cztery wymiary kloszy:
rozmiar S: średnica 38 cm, wysokość 21 cm;
rozmiar M: średnica 40 cm, wysokość 27 cm;
rozmiar L: średnica 45 cm, wysokość 30 cm;
rozmiar XL: średnica 53 cm, wysokość 36 cm.
Wszystkie oprawy są wyposażone w przewód w czarnym oplocie i czarną metalową podsufitkę. Długość lampy wraz z przewodem to 2 m.
Lampy są zaprojektowane na żarówkę na dużym gwincie E27.
Proszę sprawdzić dostępność wybranego modelu przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | maksymalna długość zwisu 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | naturalny fornir bukowy, metal |
| wymiary klosza | dostępne średnice: 38, 40, 45 i 53 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |