Nesi niewielki czarno złoty plafon sufitowy 1xGU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niewielka Nesi to ciekawe urozmaicenie klasycznej nasufitowej oprawy technicznej. Lampa składa się nie z jednego, a z dwóch walców. zewnętrzny, większy walec jest czarny. Mniejszy, w którym umieszczono gniazdo na żarówkę G9 jest w kolorze złotym. Dzięki temu lampa jest także ozdobą w pomieszczeniu.
Nesi ma średnicę 10 cm i wysokość 14 cm. Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie żarówki LED, której moc i barwę emitowanego światła należy dobrać do potrzeb.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 10 cm; wysokość 14 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10; 1x40W lub 1x12W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |