Niko Gold złota lampa wisząca szklane klosze 3xG9 LED Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Niko Gold jest wykonana z najwyższej jakości metalu i szkła. Dlatego właśnie lampa Niko to nie tylko źródło światła, ale także element dekoracyjny, który odmienia przestrzeń. Połączenie minimalistycznego designu z solidnymi materiałami sprawią, że jest to oświetlenie, które pozostanie w domu na lata, zachowując swoją estetykę.
Dużą zaletą oprawy Niko Gold jest duża regulacja wysokości od 39 do 143 cm, co pozwala wykorzystać ją w pomieszczeniach o różnej wysokości. Czarna podsufitka ma 35 cm średnicy, a krystalicznie przezroczyste klosze mają 15 cm. Lampa jest przystosowana do trzech żarówek LED na trzonku G9.
Lampy Niko są również dostępne w wersji czarnej.
Dane techniczne
| wymiary | podsufitka 35 cm; wysokość 39-143 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9 max 9W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 15 cm |
| waga | 3,2 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |