Noak Wood lampa wisząca trzy białe klosze elementy drewna Luminex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Noak Wood to uniwersalna lampa wisząca, dobrze sprawdzi się nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną. Ale można znaleźć dla niej zastosowanie w różnych pomieszczeniach, sypialni, przedpokoju.
Lampa Noak Wood ma podłużną podsufitkę długości 71 cm i ustawione w rzędzie trzy metalowe klosze dzwony o średnicy 17 cm. Charakteru lampie dodają elementy z naturalnego drewna. Lampa jest wyposażona w gniazda do żarówek E27 na dużym gwincie.
Noak Wood to spora rodzina lamp wiszących z metalowymi kloszami i drewnianymi elementami. Odpowiednio dobierając oprawy, można nimi oświetlić kilka sąsiadujących pomieszczeń.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 71 cm; wysokość 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, drewno |
| wymiary klosza | średnica 17 cm |
| waga | 1,85 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |