OCZKO natynkowe '907' LED CCT IP54 9 cm DomenoLED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawy natynkowe '907' ma klasą ochrony IP54, co oznacza, że oprawa jest odporna na kurz i bryzgi wody. Jest to więc idealne oświetlenie do wilgotnych pomieszczeń takich, jak łazienki, toalety, kuchnie. Oprawy można też stosować na zewnątrz, np. na tarasie, balkonie czy w altanie.
Lampki sufitowe '907' są wyposażone w źródło LED CCT, co oznacza, że montując oprawę można zdecydować, czy będzie ona emitować światło białe ciepłe 3000K, neutralne 4000K czy zimne 6000K.
Oczka natynkowe '907' to niewielkie plafony o średnicy 9 cm i wysokości 6 cm. Są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 9 cm; wysokość 6 cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| rodzaj źródła światła | LED SMD 2835 |
| moc źródła światła | 9 W |
| strumień świetlny | 765 lm |
| barwa światła: | CCT 3000K/4000K/6000K |
| CRI | RA ≥85 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000 godzin |
| stopień ochrony | IP 54 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Domeno Group Sp.z o .o., ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska |