ORINOKO plafon drewniany LED 48 cm 4000K Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ORINOKO to okrągły plafon średniej wielkości o średnicy 48 cm. Oprawa wykonana jest z metalu wykończonego folią imitującą naturalne drewno. Klosz osłaniający źródło LED jest z tworzywa sztucznego. Plafon ORINOKO ma średnicę 48 cm, wysokość 8 cm. Jest wyposażony w źródło LED o mocy 36 W dający białe neutralne światło 4000K o strumieniu 3600 lm.
Plafon ORINOKO jest idealnym oświetleniem do kuchni, łazienki lub przedpokoju, gdzie dobrze wpisują się drewniane elementy wystroju. Nie każdy użytkownik będzie chciał go zastosować w salonie, woląc światło o zdecydowanie cieplejszej barwie. Jednak tam, gdzie zależy nam na dobrym odwzorowaniu kolorów, jak przy świetle słonecznym, jak w łazience lub kuchni, lampa ORINOKO sprawdzi się idealnie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 48 cm; wysokość 8 cm |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| moc źródła światła | 36 W |
| strumień świetlny | 3600 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| CRI | 80 |
| kąt świecenia | 180 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| waga netto | 1,05 kg |
| waga brutto | 2,05 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | NIE |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| Wyprodukowano | Chiny |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EKO-LIGHT TEAM Sp. z o.o., 42-280 Częstochowa, ul. Główna 142 |