ORLANDO PLUS IP44 szklane lampy wiszące G9 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ORLANDO PLUS to efektowna lampa wisząca ze szklanym korpusem z kolorowego szkła i kloszem w kształcie białej szklanej kulki. W kloszu znalazło się miejsce na żarówkę G9. Dzięki takiemu ukryciu źródła światła, lampa ma klasę szczelności IP44, więc nadaje się do zastosowania w łazience.
Oczywiście ORLANDO PLUS może stanowić doskonałe oświetlenie klatki schodowej, może być też lampą nad stolik kawowy. Lampy ORLANDO mają zastosowanie w licznych aranżacjach, nadają się do zastosowania w pojedynkę lub w grupach czy rzędach opraw w różnych kolorach i o różnej długości.
Różnokolorowe klosze zostały solidne wykonanie przez rzemieślników z manufaktury Argon spod Częstochowy. Lampy są produkowane w czterech kolorach:
- ORLANDO PLUS 8787 - klosz w kolorze miodowym,
- ORLANDO PLUS 8786 - klosz w kolorze kaszmirowy (beżowo szary),
- ORLANDO PLUS 8788 - klosz w ciemnej zieleni,
- ORLANDO PLUS 8785 - klosz w kolorze białym.
Dane techniczne
| średnica | 14 cm |
| wysokość | wysokość maksymalna 158,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 6W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal lakierowana |
| waga netto | 0,9 kg |
| waga brutto | 1,3 kg |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | PPH ARGON, 42-261 Starcza, ul. Szkolna 258 |