OWL 245 kinkiet sowa do pokoju dziecięcego sowa 1xG9 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OWL 245 to wdzięczny kinkiet, który wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Lampa w brązowo-beżowej tonacji świetnie sprawdzi się jako dodatek do pokoju dziecięcego. Sowa będzie doskonałym towarzyszem zasypiania.
Kinkiet OWL 245 Milagro jest niewielki, ma wysokość 26 cm. Kloszw ksztalcie sowy jest wykonany z wysokiej jakości oraz bezpiecznego sztucznego tworzywa, kryje gniazdo na wymienialną żarówkę LED na gwincie G9. Maksymalna moc, z jaką pracuje lampa wynosi 6 W, co odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy 40 W. Temperatura barwowa oraz jasność światła są zależne od zastosowanych przy tej lampie żarówek.
Dane techniczne
| wymiary | 15 x 15 cm; wysokość 26 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 max 6W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tworzywo sztuczne |
| waga | 0,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Chinach |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EKO-LIGHT TEAM Sp. z o.o., 42-280 Częstochowa, ul. Główna 142 |