Oprawa stropowa Koszyk Czarny z ażurowym kloszem do sufitu podwieszonego G9 40W Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa do wbudowania w sufit podwieszony z charakterystycznym ażurowym koszyczkiem, który nadaje lampce dużo wdzięku. Dzięki temu koszyczkowi na suficie wokół lampy powstaje świetlista gwiazda.
Oprawa Koszyk może mieć zastosowanie w nowych pomieszczeniach, ale także może zastąpić stare tzw. 'halogeny' dając wnętrzu nowe życie.
Oprawa jest wykonana ze stali, koszyczek ma średnicę 9 cm i wysokość 6,5 cm. Lampa jest dostosowana do żarówki na trzonku G9 o mocy 40W.
Dane techniczne
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x 40 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| wymiary klosza | śred. 9 cm; wys. 6.5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| wielkość otworu montażowego | 5.6 cm |