Orbis Gold złoty walec kinkiet góra-dół 1xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet wykonany w złotym kolorze rozsyłający światło góra-dół.
Kinkiet Orbis jest niewielki, ma wymiary: średnica 10 cm, wysokość 10 cm, a odstaje od ściany na 12,5 cm. Jest dostosowany do żarówki LED G-9 o mocy 8 W.
Lampa Sollux Orbis Gold sprawdzi się jako oświetlenie w przedpokoju lub holu, a także, jako oświetlenie dekoracyjne w łazience. Ciekawie może się też prezentować w rzędzie trzech lub więcej sztuk, a także w połączeniu z plafonami Orbis Gold.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 10 cm; wys. 10 cm; gł. 12,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 8W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| waga netto | 0,52 kg |
| waga brutto | 0,61 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 5 lat |