Organic Gold kinkiet LED złote rurki 8W 360lm MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Organic to seria opraw oświetleniowych polskiej marki MAXlight składających się z pionowych metalowych rurek. Najbardziej swoją formą organy muzyczne przypomina złoty kinkiet Organic Gold. Lampa ma wysokość 43 cm i składa się z kilkunastu złotych rurek, z których osiem zawiera wbudowane źródła LED świecące w górę i w dół kinkietu.
wszystkie lampy z rodziny Organic są produkowane w trzech metalicznych kolorach: złotym, miedzianym i chromie, a kilka modeli również w czarnym macie.
Kinkiet Organic GOLD LED jest dostępny także z wbudowanym ściemniaczem, cena na zapytanie.
UWAGA! Kinkiety ORGANIC są dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów. Przed zakupem prosimy skontaktować się i ustalić dostępność.
Dane techniczne
| wymiary | 19 x 10 cm; wysokość 43 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 8 x 1 W |
| strumień świetlny | 360 lm |
| barwa światła: | 3000 k biała ciepła |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | można zamówić lampę w wersji ze ściemniaczem |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kraj producenta | Polska |