Orion designerska czarna lampa wisząca szklane kule 15xG4 Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Orion to czarny matowy okrąg z piętnastoma szklanymi kulami różnej wielkości. Transparentne szklane klosze mają średnicę 10, 12 i 15 cm i okrywają gniazda żarówek G4. Do lampy należy stosować źródła LED o mocy maksymalnej 40 W.
Średnica całej lampy to około 85 cm, wysokość maksymalna to 235 cm. Lampę można skrócić przy montażu do około 40 cm.
Lampa wisząca Orion to designerskie oświetlenie, które wpisze się w wiele aranżacji, od minimalistycznych loftów po wyrafinowany styl nowojorski. Sprawdzi się w prywatnych salonach i jadalniach, ale także publicznych przestrzeniach, recepcjach i lobby.
Lampa jest złożona i bezpiecznie zapakowana w styropianowy wykrojnik i karton o wymiarach 93x90x40 cm.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 85 cm; wysokość maksymalna 235 cm |
| kabel | pvc czarny |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 15 x G4 LED 40 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica: 15 / 12 / 10 cm |
| waga | 4,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |