Orto lampy wiszące z tkaniny i forniru 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy Orto mają prostą, ale dobrze zaprojektowaną formę. Zawiesie lampy ma metalową podsufitkę i kabel w kolorze tkaniny klosza oraz drewnianą rurkę, która ładnie komponuje się z fornirem na abażurze oraz delikatnie obciąża lampę. Abażur o średnicy 30 cm to połączenie, wspomnianych wyżej, forniru i tkaniny w kolorze białym lub czarnym.
Lampy wiszące Orto znakomicie sprawdzą się w kuchni, niewielkim salonie, sypialni. Można je zastosować we wnętrzach o różnych stylach, czarne klosze bardziej sprawdzą się w aranżacjach japandi, mid-century, modernistycznych, zaś białe w stylistyce skandynawskiej, boho lub rustykalnej.
Otro są zaprojektowane na jedną żarówkę E27 na dużym gwincie o mocy 60 W.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość maksymalna 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal i drewno, tkanina i fornir |
| waga | 3,95 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |