PASJA ceramiczna lampa wisząca 1xE27 Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PASJA to nowoczesna designerska lampa wisząca. Nieregularny asymetryczny klosz to odlew ceramiczny o średnicy 472 cm i wysokości 16 cm. Klosze lamp PASJA są wytwarzane w trzech kolorach: beż, biały i czarny. Metalowa podsufitka i zawiesie są wykonane ze stali lakierowanej w kolorze klosza.
Lampa wisząca PASJA jest zaprojektowana na żarówkę LED na gwincie E27 o mocy 15 watów.
Wybrany kolor lampy PASJA proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 42 cm; wysokość 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |