PAUL i PAULA ceramiczne lampki stołowe E27 LyOma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PAUL i PAULA to wyjątkowo urokliwe ludziki z ceramicznymi korpusami i szklanymi świetlistymi głowami. Lampki mają wysokość 40 cm i szerokość około 20 cm. Wewnątrz szklanego klosza znajduje się gniazdo na żarówkę E27 na dużym gwincie. Lampki są wyposażone w biały tekstylny przewód z wtyczką i przełącznikiem.
Niebiesko zielona pastelowa lampka PAUL to propozycja do salonu lub sypialni, może stanąć na komodzie, na stoliku nocnym.
Różowo brzoskwiniowa lampa PAULA idealnie sprawdzi się w pokoju dziewczęcym czy sypialni.
Wybierając lampy ceramiczne PAUL i PAULA, proszę wpisać imię wybranego ludzika w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 20 cm; wysokość 40 cm |
| kabel | biały w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Francja |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | AVIANO LIGHTING Sp. z o.o., ul. E. Orzeszkowej 4, 86-032 Niemcz |