PERO minimalistyczny biały kinkiet talerz 1 x G9 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety PERO to minimalistyczne oświetlenie dekoracyjne, które można wykorzystać na wiele sposobów. Lampy można stosować pojedynczo lub po kilka, można też komponować je z innymi kinkietami z serii PERO.
Oprawa PERO to białe metalowe koło, za którym kryje się żarówka na trzonku G9. Kinkiet nie daje dużo światła, ale może utworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Dlatego ważny jest dobór barwy światła, do pomieszczeń mieszkalnych włąściwe będzie światło białe ciepłe, w przestrzeniach publicznych, użytkowych sprawdzi się światło białe neutralne.
Kinkiety PERO są dostępne w trzech wielkościach:
- K-5820 - średnica 20 cm,
- K-5821 - średnica 25 cm,
- K-5822 - średnica 30 cm.
Każdy kinkiet ma głębokość 4 cm.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 25 cm; długość 51 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 10W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | KAJA Alfred Olszewski, 16-070 Łyski, Białostocka 1B |