PIRULETA IP44 kinkiet 49 cm do łazienki 1xG9 Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety PIRULETA to nowoczesne oświetlenie do wykorzystania w łazience, ale także w każdym innym pomieszczeniu, a także przed domem w zadaszonym, osłoniętym miejscu. Kinkiety posiadają klasę ochronności IP44, to oznacza, że są odporne na wnikanie ciał stałych o średnicy większej od 1 mm oraz na zachlapanie wodą z dowolnego kierunku.
PIRULETA to po portugalsku lizak, i rzeczywiście lampa ma taki kształt. Kulistą główkę lampy stanowi klosz z mlecznego szkła o średnicy 12 cm. Wewnątrz klosza jest miejsce na żarówkę LED na trzonku G9 o mocy 5 watów. Stelaż lampy jest wykonany z metalu i wykończony w trzech kolorach do wyboru:
- czarny mat,
- chrom,
- złoty.
Dane techniczne
| wymiary | 20 x 20 cm; wysokość 49 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 5W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |