PLAN plafon betonowy Led w 13 kolorach 36 cm LoftLight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PLAN LoftLight - ręcznie wykonany z betonu okrągły plafon sufitowy LED o średnicy 36 cm i wysokości 7,5 cm. Źródło światła - wymienne - w komplecie.
Korpus plafonu PLAN jest indywidualnie wylewany, leżakuje przez 30 dni i dopiero po tym czasie widać ostateczny efekt kolorystyczny. Tak więc, każdy plafon jest egzemplarzem unikatowym, zarówno pod względem faktury, jak i koloru materiału! Czas realizacji około 4 tygodni.
Lampy Plan można zamówić w jednym z 13 kolorów oraz z modułem LED o dwóch różnych mocach: 18 lub 24 W. Wybrany kolor i moc modułu proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Lampy wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie. Producent nie przewiduje możliwości zwrotu.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 36 cm; wysokość 7,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| źródło światła | zawiera |
| materiał wykonania: | beton/szkło |
| moc źródła światła | 18W; 24W |
| strumień świetlny | 1570lm; 2200lm |
| barwa światła: | 2700K, ciepła |
| źródło LED | w komplecie, możliwość wymiany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |