PLATO złoty kinkiet LED CCT szkło dekoracyjne Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet PLATO to umiejętne połączenie elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Jego szklany klosz o subtelnie ryflowanej strukturze nadaje mu lekkości i wyrafinowanego charakteru, a metalowe detale podkreślają jego stylowy wygląd. Kinkiet Plato doskonale wpisuje się w nowoczesne oraz klasyczne aranżacje wnętrz. Niebanalny sposób emisji światła sprawia, że Plato wyróżnia się na tle innych kinkietów. Umieszczone wewnątrz źródło światła LED zostało skierowane w stronę klosza, dzięki czemu światło nie pada bezpośrednio na otoczenie, lecz subtelnie się odbija, tworząc miękką i rozproszoną poświatę. Efekt ten dodaje wnętrzu przytulności i podkreśla strukturę szkła.
Kinkiety PLATO mają wbudowane źródło światła LED CCT, które daje możliwość dostosowania temperatury barwowej do preferencji użytkownika. Ustawienie barwy światła, odbywa się przed montażem, za pomocą przełącznika znajdującego się w podsufitce. Do wyboru jest ciepła, zimna i neutralna barwa światła.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 20 cm; wysokość 52 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| rodzaj źródła światła | LED CCT |
| moc źródła światła | 6 W |
| strumień świetlny | 627 lm - 639 lm - 602 lm |
| barwa światła: | CCT 3000 - 4000 - 6000 (regulowana) |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |