PREGOS nowoczesna lampa sufitowa 4 białe kule Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PERGOS to lampa o nowoczesnej i oszczędnej formie.
Producent, polska marka Emibig ma w swojej ofercie również lampy sufitowe PREGOS w wersji z dwoma lub sześcioma kloszami, oraz kinkiet z tej samej serii. Ceny i dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 60 cm; wysokość 30 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 4 x LED 10W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |