PUMA LED 15W czarna designerska lampa wisząca Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca PUMA to oświetlenie, zarówno do wnętrz w stylu loftowym jak i nowoczesnym. Ozdobny ażurowy klosz zewnętrzny wykonano z czarnej metalowej siateczki. Wewnątrz znajduje się podłużny klosz z białego akrylu, który pięknie rozprasza światło. Całość daje industrialny, ale też elegancki efekt.
Klosz lampy PUMA ma średnicę 14 cm, a długość całej oprawy to 150 cm. Można skrócić w czasie montażu, ale powinien to wykonać elektryk z uprawnieniami.
Źródło LED, które znajduje się w podłużnym akrylowym kloszu emituje przyjemne ciepłe biało światło 3000K o mocy 15 W.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 14 cm; wysokość 150 cm |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, akryl |
| moc źródła światła | 15 W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |