Pastelo 5 czarna lub biała lampa wisząca nad stół z 5 kloszami tubami 5xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Wisząca Pastelo 5 Sollux to doskonałe oświetlenie nad stół w jadalni, a w wyższych pomieszczeniach może pełnić rolę nowoczesnego żyrandola. Pastelo 5 dzięki bardzo prostej formie pozwala na zastosowanie go we wnętrzach o różnej stylistyce, od klasycznych po industrialne. Wieszając lampę można urozmaicić jej wygląd skracając niektóre przewody - przykłady na zdjęciach.
Pastelo 5 ma szerokość 45 cm i maksymalną długość 100 cm, jest zaprojektowana do pięciu żarówek na trzonku G9 o mocy 40W. Pojedynczy klosz tuba ma średnicę 8 cm.
Jeżeli do Państwa wnętrza pasuje lampa Pastelo 5 w kolorze białym, proszę zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 45 x 8 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 5 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |