Pearl lampa wisząca szklana z kryształkami styl glamour 5xG9 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Pearl to prawdziwa perełka wśród wiszących opraw belgijskiej marki Lucide. Pearl to piękny klosz z półprzeźroczystego dymionego szkła wypełniony kryształowymi soplami, delikatna konstrukcja i podsufitka z chromowanego metalu i przewód w bezbarwnym winylowym oplocie. Podświetlone pięcioma żarówkami G9 o mocy 28W szklane sople magicznie wyglądają wewnątrz klosza i dają delikatnie przytłumione światło i do tego tworzą urokliwe wzory na ścianach i suficie.
W zależności od potrzeb, wysokości pomieszczenia i projektu Pearl może wisieć prawie przy samym suficie zajmując wysokość 24 cm lub zwisać na długość 145 cm. Średnica szklanego klosza to 40 cm, a jego wysokość 20 cm.
Oprawa nie zawiera źródeł światła.
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 40 cm; dł. zwisu 145 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 5 x 28W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło/metal |
| waga | 4,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |