Piava kinkiet lub plafon z alabastrową kulą 1xE14 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy ścienno sufitowa Piava swoją wyjątkowość zawdzięczają unikatowym kloszom wykonanym w polskiej hucie szkła. Szklane klosze mają średnicę 12 cm i robią wrażenie alabastrowych biało - brązowych kul. Ponieważ są ręcznie robione, każdy z nich ma niepowtarzalny wzór.
Podstawę lampy stanowi stalowe lakierowane koło o średnicy 30 cm. Lampy Piava są produkowane w trzech kolorach: kremowej bieli, czekoladowym i mosiężnym. Oprawy są zaprojektowane na żarówkę ledową na gwincie E14.
Piava to wyjątkowa rodzina lamp, która będzie znakomitym uzupełnieniem zarówno stylu japandi czy skandynawskiego, jak i art deco czy glamour.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; głębokość 15 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E27 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK (dwg, skp, obj) |