Piega kinkiet ze szklanym kloszem w stylu art deco Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysmukły kinkiet Piega to wspaniale uzupełnienie wnętrz stylowych. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach zaprojektowanych w stylu art deco, ale nie tylko: kinkiety Piega White będą doskonałym oświetleniem toalety wykończonej białym marmurem, Piega Smoke może być ciepłym akcentem w minimalistycznej sypialni urządzonej w szarościach, a Piega Amber uzupełni salon z meblami po babci.
Stelaż kinkietu jest wykończony w kolorze mosiądzu, szklane klosze są wykonywane w trzech kolorach: dymnym, bursztynowym i białym mlecznym. Wysokość całego kinkietu to 56,5 cm, a szklany klosz ma średnicę 10 cm i wysokość 30 cm. Piega jest dostosowana do żarówki na małym gwincie E14.
Dane techniczne
| wymiary | 10 x 23,5 cm; wysokość 56,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 10 cm; wysokość 30 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |