Plaza ażurowy czarny żyrandol druciany śred. 100cm E27 60W Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oryginalna duża lampa sufitowa skomponowana z trzech drucianych czarnych abażurów. Plaza to żyrandol do przestronnych pomieszczeń, takich jak wysoki salon, hol z klatką schodową albo do wnętrz komercyjnych, przestrzeni handlowych, gastronomii.
Klosz-abażur lampy jest wykonany z metalu w kolorze czarnym, ma średnicę 100 cm i wysokość 64 cm, a cała lampa może mieć długość nawet 167 cm. Lampa jest dostosowana do źródła światła na dużym gwincie E27 o mocy 60W, najlepiej będzie wyglądać z niestandardową żarówką w kształcie dużej bańki, dostosowaną do rodzaju i stylu pomieszczenia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 100 cm; wysokość 167 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |