Ponte Plus elegancki żyrandol gold glamour 5xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ponte Plus to seria wyjątkowych lamp w stylu gold glamour przeznaczonych do eleganckich wnętrz. W ramach tej serii producent, polska marka Argon, proponuje żyrandole trzy i pięciopłomienne oraz kinkiety z welurowymi abażurami w kolorze czarnym, białym lub beżowym.
Prezentowany żyrandol Ponte Plus 2107 po przepiękna duża lampa wisząca o średnicy 70 cm i wysokości 64 cm. Stalowy mosiądzowany stelaż ma pięć ramion z oprawkami na żarówki LED na dużym gwincie E27. Całości dopełniają tkaninowe abażury z czarnego weluru.
Jeżeli w Państwa wnętrzach lepiej będą się prezentować żyrandole Ponte Plus z abażurami z bialego lub beżowego weluru, proszę to opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 70 cm; wysokość 64 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | LED E 27, 5 x 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiadzowana, abażur welurowy |
| wymiary klosza | śred. 15/18 cm; wys. 16 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |