Prysm biała lub czarna lampa wisząca 3xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca PRYSM 3P to doskonałe połączenie minimalistycznego designu i subtelności w sposobie iluminacji. Metalowe klosze w kształcie wysmukłych ostrosłupów nie tylko świecą w dół, ale także oddają światło przez wąskie szpary pozostawione pomiędzy ścianami bryły.
Producent, polska marka Sollux, oferuje lampy PRYSM w wersjach pojedynczej lampy oraz zestawów z trzema źródłami światła, co daje dużą elastyczność w aranżacji. Uniwersalna kolorystyka – biała lub czarna – pozwala na łatwe wkomponowanie lamp w różnorodne stylistyki wnętrz, od salonu, przez jadalnię, aż po kuchnię czy sypialnię.
W uwagach do zamówienia, proszę podać wybrany kolor oprawy.
Dane techniczne
| wymiary | 19,5 x 19,5 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9 max 8W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| wymiary klosza | 5 x 5 x 34 cm |
| waga netto | 2,1 kg |
| waga brutto | 2,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |