RETRO dekoracyjny kinkiet LED z alabastrowym kloszem MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety RETRO to przykład połączenia nowoczesnej technologii i tradycyjnego materiału, jakim jest kamień naturalny. Stelaż lampy został wykonany z lakierowanego na czarno metalu, a klosz o kształcie koła z naturalnego alabastru. Za delikatnie prześwitującym kamiennym talerzem zostało umieszczone źródło światła, które emituje światło o mocy 3 W i barwie białej ciepłej 3000 K, wartość strumienia świetlnego to 210 lumenów. Tak więc kinkiet ATOM doskonale sprawdzi się w sypialni w pobliżu łóżka lub w salonie lub gabinecie przy fotelu.
Kinkiety są wykonywane w dwóch wielkościach, z alabastrowym kloszem o średnicy 16 lub 25 cm.
Ponieważ nie ma dwóch takich samych kawałków kamienia, tak i nie ma dwóch identycznych kinkietów RETRO. Każdy będzie miał nieco inne użylenie, a nawet nieco inny kolor.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 16/25 cm; głębokość 11/13sm; wysokość 21/30 cm |
| materiał wykonania: | metal, alabaster naturalny |
| moc źródła światła | 3 W |
| strumień świetlny | 210 lm / 250 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Maxlight. ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina |