REUS lampa wisząca LED 60 cm styl glamour Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca REUS to elegancki ażurowy metalowy pierścień o średnicy 60 cm z mleczną akrylowa obudową ledowego źródła światła. Pierścień ma charakterystyczne dla stylu glamour kryształowe nacięcia. Źródło LED ma moc 36 W, emituje światło o barwie białej neutralnej 4000K o strumieniu 4100 lm.
REUS to oprawa do wnętrz w stylu nowojorskim, wielkomiejskim czy glamour. Doskonale sprawdzi się w dużym salonie lub jadalni. Kolorystyka lamp jest dostosowana do ich charakteru: biały, czarny i bardzo oryginalne różowe złoto.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 cm; wysokość 100 cm; |
| materiał wykonania: | metal/akryl |
| moc źródła światła | 36 W |
| strumień świetlny | 3240 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |