RIO BIO 110 czarny żyrandol LED 4000K Thoro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RIO BIO nie tylko oświetla pomieszczenie, ale też budują przyjazną atmosferę wnętrza, stając się integralnym elementem jego aranżacji. Dzięki możliwości umieszczenia w nim zieleni, wnętrze stanie się nietuzinkowe i pełne życia.
Lampa wisząca RIO BIO ma średnicę 110 cm i wysokość aż 200 cm, którą oczywiście można zmniejszyć w czasie montażu. Oprawa jest wykonana ze stali lakierowanej w kolorze czarny mat i waży 5,3 kg. Jeżeli umieścimy w niej doniczki z ziemią i naturalną zielenią, należy przewidzieć zwiększony ciężar i zastosować odpowiedni sposób zawieszenia.
Żyrandol RIO BIO jest wyposażony w źródło LED o mocy 47 W emitujące białe neutralne światło 4000K o strumieniu 5565lm.
Producent wykonuje oprawy RIO BIO na zamówienie i nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionych produktów. Prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| średnica | 110 cm |
| wysokość | maksymalna wysokość 200 cm |
| materiał wykonania: | stal |
| moc źródła światła | 47 W |
| strumień świetlny | 5565 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 5,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | THORO LIGHTING SP. Z O.O., ul. Łokietka 35, 64-840 Budzyń |