RIO OCHRA lampa wisząca ring czerwony terakota Thoro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandole RIO OCHRA CZERWONA to nowoczesne lampy wiszące oświetlenie w ciekawym, modnym odcieniu terakoty. Kilka wariantów, trzy wielkości czy źródła światła o barwie ciepłej lub neutralnej, sprawia że Lampy RIO OCHRA mogą znaleźć zastosowanie w pomieszczeniach różnej wielkości i różnym przeznaczeniu.
Oto dostępne warianty:
- Rio TH.376 średnica 55 cm, 3000K, 3178lm;
- Rio TH.398 średnica 55 cm, 4000K, 2842lm;
- Rio TH.396 średnica 78 cm, 3000K, 4370lm;
- Rio TH.399 średnica 78 cm, 4000K, 3907lm;
- Rio TH.397 średnica 110 cm, 3000K, 6224lm;
- Rio TH.400 średnica 110 cm, 4000K, 5565lm.
Istnieje możliwość zamówienia żyrandoli RIO z z systemem sterowania pilotem, za pomocą aplikacji lub przełącznika ściennego - bliższe informacje na zapytanie.
Dane techniczne
| średnica | 55/78/110 cm |
| długość | 150 cm |
| kabel | transparentny |
| materiał wykonania: | aluminium/obłóg dębowy |
| moc źródła światła | 24/33/47 W |
| strumień świetlny | 3178/4370/6224 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K/biała neutralna 4000K |
| CRI | 93 |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | THORO LIGHTING SP. Z O.O., ul. Łokietka 35, 64-840 Budzyń |